PAR MUMS

SIA „SB” ir stabils uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu un 26 gadu pieredzi apkures un santehnikas tirdzniecības un uzstādīšanas jomā. 

Uzņēmums savu saimniecisko darbību uzsāka 1991. gadā. 

Piesaistot jaunus un talantīgus speciālistus un nepārtraukti meklējot labākos Eiropas ražotājus, SIA „SB” 26 gadu laikā ir tapis par neapšaubāmu līderi apkures tirgū Latvijā un kļuvis labi pazīstams visas Eiropas apkures tirgus dalībniekiem.

Atmos

Mēs specializējamies apkures iekārtu un santehnikas preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, ar individuālu pieeju katram klientam.

Uzņēmuma sadarbības partneri ir būvfirmas, uzņēmumi un individuālie pasūtītāji. 

Inženiertehniskā departamenta konsultanti ir augsti kvalificēta profesionāļu komanda ar ilgstošu pieredzi, kas veic zinātniskas un tehniskas konsultācijas dažādos posmos apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu jomā. Pateicoties daudzpusīgajai pieredzei, sastādot tāmi vai izstrādājot projektu, spēsim atrisināt jebkādus jautājumus visās projekta realizācijas stadijās, konsultējot un veicot izbūvēto sistēmu darbības pārbaudi un novērošanu.

Uzņēmums piedalās lielākajos konkursos Latvijā, un daudzos objektos piedalās kā apakšuzņēmējs, iekārtu piegādātājs un uzstādītājs.

Starp apkures iekārtu un santehnikas preču tirgotājiem ir spēcīga konkurence, tomēr uzņēmuma pozitīvie rādītāji liecina par to, ka tā darbība tirgū ir nostiprinājusies, uzņēmums nepārtraukti attīstās.

Paplašinoties uzņēmuma struktūrai, esam izveidojuši vairākus tirdzniecības centrus dažādās Latvijas pilsētās, t.i. Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī, Jelgavā.