Katalogs Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā.

Visaugstākā kvalitāte

Viessmann piedāvā visaugstākās kvalitātes apkures tehnikas produktus un tiecās pēc ideāla visās darbības jomās. Viessmann darbību raksturo moto: „Nekas nav tik labs, lai tas nevarētu būt vēl labāks”.

Uzticamība

Viessmann ir uzticams sadarbības partneris. Viessmann produkti kalpo ilgi un droši. Viessmann tirdzniecības organizācijas ir jūsu tuvumā, tās sniegs padomu un nodrošina piegādi.

Viss no viena piegādātāja

Viessmann piedāvā pilnībā nokomplektētas apkures tehnikas sistēmas visām vēlmēm un katram pēc vajadzības. Viessmann produkti ir droši un viegli apkalpojami. Tie taupa enerģiju, saudzē apkārtējo vidi un tiem ir īpašs dizains.

Jauninājumi

Viessmann ir nozares tehnoloģiju virzienu un impulsu noteicēji. Viessmann izveidojuši izcilus produktus un raduši problēmu risinājumus, kas kļuvuši par apkures tehnikas stūrakmeņiem. Arī turpmāk Viessmann būs tehnikas progresa noteicēji.

Efektivitāte

Viessmann darības pamatā ir dinamiskas, efektīvas struktūras un procesi, kā arī ātra lēmumu pieņemšana. Tas ļauj saglabāt Viessmann izdevumus, cik zemu vien iespējams. Tā Viessmann sasniedz izcilu cenas/ražības līmeni, ko arī nodrošina produkcijas pircējiem.

Atbildība

Viessmann uzņemamās sabiedrisku un sociālu atbildību. Pievēršot uzmanību procesiem, kas neatstāj iespaidu uz apkārtējo vidi, veicina atjaunojamo enerģiju izmantošanu. Viessmann atbalsta zinātni, mākslu un kultūru kā sabiedrības pamatvērtības.